Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Єгорівка

Єгорівка - село, центр сільської Ради. Розташована за ЗО км на північний захід від районного центру і за 15 км від залізничної станції Великоанадоль. Населення - 1305 чоло­вік. Сільській Раді підпорядковане також с. Шев­ченко.
Центральна садиба колгоспу ім. XVIII партз'їзду розміщена в Єгорівці. Це - багатогалузеве господарство має 3864 га орної землі. Спеціалі­зується на виробництві зерна і продуктів тваринництва. Допоміжна галузь - садівництво. У 1968 році трудівники артілі виростили найвищий у районі врожай озимої пшениці - 36,9 цнт з га. За високі показники у сільськогосподарському виробництві 10 передовиків відзначені орденами і медалями, в т. ч. орденом Леніна нагороджений агроном М. І. Єременко.
В Єгорівці - восьмирічна школа, палац куль­тури, бібліотека. Працюють 4 магазини. Поча­лося прокладання водопроводу, більшість ву­лиць заасфальтовано, озеленено.
Село засноване у 1842 році вихідцями з Чер­нігівської і Харківської губерній.

Єгорівка - cучасна карта