Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іванівка

Іванівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 20 км на захід від районного Центру і залізничної станції Волноваха. Насе­лення - 1854 чоловіка. Сільській Раді підпорядковане також с. Новотатарівка.
Колгосп «Україна», центральна садиба якого розміщена в Іванівці, має 5675 га орної землі в (т.ч. З15 га зрошуваної), 228 га саду. Виробничий напрям господарства - вирощування зернових і виробництво продуктів тваринництва. Допоміжна галузь - садівництво. У 1968 році вирощено по 35 цнт озимої пшениці з га (перше місце в районі), ЗО цнт зерна кукурудзи. За Успіхи у сільському господарстві 165 чоловік
нагороджено орденами і медалями СРСР, серед них двома орденами Леніна - активного учас­ника колективізації, колишнього голову артілі «Україна» комуніста К. О. Коваленка, орденом Леніна - свинарку К. Г. Голубович.
У селі - середня школа, палац культури, бібліотека. Колектив школи за вирощування цукрових буряків на дослідній ділянці 1958 року брав участь у ВДНГ СРСР. В Іванівці функціонує лікарня; працює побутовий ком­бінат.
Перша згадка про село належить до 1859 року. В травні 1921 року створено партосередок у складі 5 чоловік.

Іванівка - cучасна карта