Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Благодатне

Благодатне - селище міського тину, центр селищної Ради, розташоване за 12 км на північний захід від районного центру і за 6 км від залізничної станції
Великоанадоль. Населення - 23 тис. чоловік. Селищній Раді підпо­рядковане також смт Комсомольський.
Центральна садиба колгоспу «Шлях до кому­нізму» у Благодатному. Господарство має 2075 га орної землі. В артілі розвинуте м'ясо-молочне тваринництво, вирощуються зернові. 1968 року врожай озимої пшениці з га становив 37 цнт; на 100 га сільськогосподарських угідь вироб­лено 356,8 цнт молока і 61,5 цнт м'яса. За ви­сокі показники у сільськогосподарському ви­робництві 7 трудівників відзначені урядовими нагородами.
У Благодатному - восьмирічна школа, клуб, бібліотека. На території селища працює май­стерня районного відділення «Сільгосптехніки».
Виникло Благодатне у 1840 році. У роки громадянської війни поблизу нинішнього селшца точилися запеклі бої з врангелївцями, що про­ривалися в глиб Донбасу. У 1920 році ство­рено КНС.

Благодатне - cучасна карта