Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Костянтинопіль

Костянтинопіль - село, центр сільської Ради. Розташований при злитті рік Сухих Ялів і Вовчої, за 25 км від районного центру і за 20 км від залізничної станції Роя. Населення - 1231 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також
населені пункти Розлив і Улакли.
На території села розташована центральна садиба колгоспу ім. Мічуріна. Артіль має 2115 га орної землі, в т. ч. 200 га зрошуваної. Виробничий напрям господарства - м'ясо-молочне тва­ринництво та вирощування зернових культур. В артілі займаються також садівництвом, вино­градарством. Є баштани. 5 трудівників колгоспу нагороджено орденами і медалями.
У селі - восьмирічна школа, бібліотека. Функціонує ветлікарня. Відкрито дитячий ком­бінат, працюють побутові майстерні. 6 відді­лення райоб'єднання «Сільгосптехніки».
Костянтинопіль заснований у 1780 році гре­ками - переселенцями з кримських сіл Демерджі (Фуна), Алуніти, Улу-Узеня, Кючук-Узеня, Куру-Узеня. В лютому 1918 року створено ревком (голова Челях), а в грудні того ж року обрано Раду селянських депутатів.

Костянтинопіль - cучасна карта