Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Андріївка

Андріївка - село, центр сільської Ради, розташоване на правому березі річки Вовчої, за 27 км на північ від районного центру і за 25 км від залізничної станції Роя. Населення - 2914 чоловік. Сільській Раді підпорядковані та­кож
населені пункти Петропавлівка, Слов'янка, Шевченко.
Нa території Андріївки розміщена централь­на садиба колгоспу ім. В. І. Леніна, який має 5091 га орної землі. Це - велике багатогалузеве господарство, де розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. З сільськогосподарських культур, що вирощуються тут, основне місце посідають зернові. 12 трудівників артілі відзначено урядо­вими нагородами. Головний зоотехнік Г. Ф. Головач - депутат Верховної Ради СРСР VI скли­кання.
У селі - середня і 2 початкові школи, клуб на 400 місць, 3 бібліотеки. Функціонує, діль­нична лікарня. С З побутові майстерні, 5 магазинів. Працюють олійниця, млин.
Андріївну засновано у 1660 році на місці зимівника козацького старшини Андрія Сологуба. Після вигнання кайзерівських військ у листопаді 1918 року обрано волвиконком, головою якого був К. І. Бурда. 17 травня наступ­ного року на село налетіли махновці. Бандити захопили Бурду і повісили у Гришиному. У 1920 році створено КНС (голова - І. Є. Мережко).

Андріївка - cучасна карта