Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Новозар'ївка

Новозар'ївка (до 1946 року - Жуки) - село, центр сільської Ради. Розташована за 25 км на південний схід від районного центру і за 7 км від залізничної станції Каракуба. Населення - 1624 чоловіка. Сільській Раді
підпорядковані також населені пункти Андріївка, Бурне, Веселе, Войкове, Грабове, Зелене, Зернове, Кашти, Колоски, Ленінське.
Радгосп «Бешівський», центральна садиба якого розташована у Новозар'ївці, має 11 201 га орної землі. Основний виробничий напрям - м'ясо-молочне тваринництво. Розвинуте садівництво. 13 передовиків мають урядові нагороди, в т. ч. орденом Леніна відзначені колишній директор радгоспу Г. П. Свинухін і доярка Н. І. Смирнова.
На території села - середня школа, бібліотека, палац культури, дитячі ясла і садок. Є лі­карняне містечко. Працюють їдальня, пекарня, 12 магазинів, побутові майстерні.
Новозар'ївка заснована у 1897 році. Радгосп «Бешівський» створено у 1928 році.

Новозар'ївка - cучасна карта