Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кумачове

Кумачове (до 1960 року - Покрово-Кирєєве) - село, центр сільської Ради, розташова­не за 25 км на південний схід від районного центру і за З0 км від залізничної станції Кутейникове. Населення - 2094 чоловіка. Сільській Раді
підпорядковані також населені пункти Бе­рестове, Вишневе, Воровське, Глинки, Кам'янка, Культура, Лужки, Победа, Світлий Луч, Шевченко, Широке.
На території Кумачового розміщена цент­ральна садиба найбільшого у районі господар­ства - колгоспу «Родина», який має 5065 га орної землі, 808 га пасовиськ, 67 га саду. Ос­новний напрям - виробництво зерна і продуктів тваринництва. Розвинуте птахівництво. У 1968 році на 100 га сільськогосподарських угідь вироблено 425,3 цнт молока, з кожного га посіву зібрано 27,3 цнт зернових. В артілі трудиться Єригадир тракторної бригади Герой Соціаліс­тичної Праці І. В. Просандєєв. Всього нагород­жених за трудові досягнення в колгоспі 10 чоловік, в т. ч. 2 відзначені орденом Трудового Червоного Прапора. Колектив колгоспу переміг у соціалістичному змаганні за гідну зустріч 100-річчя від дня народження В. І. Леніна і був нагороджений Ленінською ювілейною по­чесною грамотою ЦК КПРС, Президії Верховної Ради СРСР, Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС.
У Кумачовому - середня школа, палац куль­тури, бібліотека. Функціонує лікарня.
Перші поселенці осіли тут у 1740 році. На початку 1918 року обрано волвиконком (голова - О. Л. Попов. Весною 1919 року він загинув від рук місцевих куркулів).

Кумачове - cучасна карта