Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Комунарівка

Комунарівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 25 км на захід від районного центру і за 18 км від залізничної станції Оленівка. Населення-1188 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Кам'ян­ка і Піщане.
Центральна садиба радгоспу «Гірник» міститься у Комунарівці. Спеціалізується радгосп на виробництві продуктів тваринництва. Посів­на площа господарства становить 8489 га, пасо­виськ - 1189 га, саду - 159 га. 9 трудівників відзначено урядовими нагородами. Серед них зоотехніку радгоспу П. С. Федорченку присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці; 2 чоло­віки мають орден Трудового Червоного Прапора.
У селі - середня школа, клуб, бібліотека. Є дитячі ясла і садок. Більшість будинків у Комунарівці газифіковано.
Засновано Комунарівку у 1928 році пересе­ленцями з с. Стили цього ж району. 1930 року створено радгосп ім. Фрунзе (пізніше – «Металіст»), 1932 року з нього виділилося са­мостійне господарство - радгосп «Гірник».

Комунарівка - cучасна карта