Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Малинівка

Малинівка (стара назва - Яковівка) - село, центр сільської Ради. Розташована за 25 км на південний схід від районного центру і заліз­ничної станції Слов'янськ. Населення - 421 чоловік. Сільській Раді підпорядковані
також населені пункти Васютинське, Никонорівка, Оріхуватка, Першомар'ївка, Свобода, Тихонівка, Юрківка.
У селі розміщена центральна садиба кол­госпу «Зоря комунізму», який має 4406 га орної землі. У господарстві переважає вирощування зернових культур. За успіхи у сільськогосподарському виробництві в колгоспах «Зоря комунізму» та ім. XXII з'їзду КПРС 10 передо­виків відзначені урядовими нагородами, в т. ч. І. Є. Волощенко, С. І. Волощенко та А. М. Гулега - орденом Леніна.
На території Малинівки- восьмирічна шко­ла, при якій є інтернат. Директор школи М. С. Мороз - повний кавалер ордена Слави. У селі працюють будинок культури, бібліотека.
Малинівку засновано на початку XIX ст. За активну участі, у громадянській війні уро­дженці Малинівки Д. П. Бондарєв, І. А. Карпенко та уродженець с. Васютинського К. В. Кравченко нагороджені орденом Червоного Пра­пора.

Малинівка - cучасна карта