Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Долина

Долина (до 1945 року - Гола Долина) - село, центр сільської Ради. Розташована за З0 км на північний захід від районного центру і залізничної станції Слов'янськ. Населення - 623 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані
також населені пункти Богородичне, Бугаївка, Краспопілля, Мазанівка.
На території Долини міститься центральна садиба колгоспу ім. Леніна - великого багато­галузевого господарства, посівна площа якого становить 4746 га. Вирощуються, головним чи­ном, зернові культури і соняшник. Тваринництво - м'ясо-молочного напряму. Розвинуте птахівництво. За високі трудові досягнення 11 чоловік відзначені урядом орденами і меда­лями. Серед них - Т. І. Решетняку присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці, а троє на­городжені орденом Трудового Червоного Пра­пора.
У Долині - восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Функціонує пологовий будинок, є ди­тячий садок. У роки Великої Вітчизняної війни Долина була ареною жорстоких боїв (кінець 1941 року - перша половина 1942 року; вере­сень 1943 року). На братській могилі, де похо­вано 1373 радянських воїни, встановлено пам'ятник.
Поблизу Богородичного виявлено рештки 2 пізньопалеолітичних стоянок та поселення доби неоліту. Збереглося також городище салтівської культури.

Долина - cучасна карта