Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Андріївка

Андріївка - село, центр сільської Ради. Розташована за 55 км на південний захід від районного центру і за З0 км від залізничної станції Краматорськ.
Населення - 877 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Варварівка, Новоандріївка, Нововарварівка, Роганське.
Центральна садиба колгоспу «Донбас» міс­титься в Андріївці. Артіль має 4088 га орної землі. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво, вирощуються зернові культури та соняшник. За досягнення у сільськогосподарському вироб­ництві 9 передовиків нагороджені орденами і медалями, в т. ч. 4 чоловіка - орденом Трудо­вого Червоного Прапора.
Заснування сіл Андріївки, Олександрівки Другої, Олександрівки Першої, Селидового, що об'єдналися в с. Андріївку у 1957 році, належить до першої половини XIX ст. У 1925 році сфор­мовано комсомольську організацію. Партійну організацію створено 1927 року.

Андріївка - cучасна карта