Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Андріївка

Андріївка - селище міського типу (з 1938 року), центр селищної Ради. Розташована на річці Сухому Торці, за 8 км на південний захід від районного центру і за 4 км від залізничної станції Слов'янськ. Населення - 1692
чоловіка.
На території Андріївки розміщений 3-й відділок радгоспу ім. Крупської (центральна са­диба розташована у с. Шабельківці Краматор­ської міськради). У відділку - 1118 га орної землі. Вирощуються переважно зернові та ово­чеві культури.
У селищі - клуб, бібліотека. Школярі Андріївки навчаються у школах м. Слов'янська. Є дитячі ясла, садок. Більшість жителів Андріївки працює на підприємствах Краматорська і Слов'янська. Робітник Слов'янського кераміч­ного заводу М. Г. Сидоренко нагороджений орденом Леніна.
Селище утворене в 1938 році з хуторів Биківки, Єфанівки, Мазанівки, Суханівки і Хомичівки. Хутори засновані в другій половині XIX ст. У 1921 році в Суханівці організовано сільсько­господарську комуну, головою якої став А. Петрунчик (того ж року загинув від рук бандитів).

Андріївка - cучасна карта