Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Велика Шешівка

Велика Шешівка (до 1892 року - хутір Прохорівка) - село, центр сільської Ради. Роз­ташована за 15 км на південь від районного центру і за 12 км від залізничної станції Постинкове. Населення - 768 чоловік. Сільській Раді
підпорядковані також населені пункти Водяне, Савченко, Тернове, Шапошникове.
У селі розміщена центральна садиба колгоспу «Шлях до комунізму», який має 4692 га орної землі. Вирощуються, головним чином, зернові й технічні культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво, овочівництво; 12 передовиків виробництва відзначені урядовими нагородами, в т. ч. І. М. Дениченко, А. А. Андрєєва - орде­ном Леніна.
На території Великої Шишівки - восьмирічна школа, клуб на 400 місць, 2 бібліотеки. Функціонують 2 фельдшерсько-акушерських пункти, 4 магазини.
Село Прохорівка утворилося наприкінці XIX ст. шляхом об'єднання хуторів Пушкарів, Суджі, Киян.
У селі народився І. П. Дениченко, якому за форсування Дністра в роки Великої Вітчизняної війни присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Велика Шешівка - cучасна карта