Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Комишувате

Комишувате - село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км на захід від район­ного центру і за 35 км від залізничної станції Жданов. Населення - 561 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Дем'янівка,
Польове, Червона Україна.
У селі розміщена центральна садиба кол­госпу їм. Чапаева, основний виробничий напрям якого - вирощування зернових і технічних куль­тур. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. Розвивається така галузь виробництва, як пта­хівництво. Артіль мав 3604 га орної землі. Бри­гадир комплексної бригади М. В. Бердник удостоєний звання Героя Соціалістичної Праці.
На території Комишуватого - восьмирічна школа, клуб, бібліотека. У центрі села встановлено пам'ятник радянським воїнам, що полягли у вересні 1943 року в, боях за визволення Комишуватого.
Заснували село азовські козаки, що посели­лися тут у 1830 році. Назва його походить від річки Комишуватки, на берегах якої розташоване село. 1921 року виник КНС, 1925 року було організовано комуну «Зірка».

Комишувате - cучасна карта