Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Широкине

Широкине - село, центр сільської Ради, розташоване на березі Азовського моря, за 22 км на захід від районного центру і за 28 км від залізничної станції Жданов. Населення - 1312 чоловік. Сільській Раді підпорядковані
також населені пункти Бердянське, Водяне, Дзержинське, Комінтернове, Лебединське, Ленінське, Нова Таврія, Нововибоєве, Одрадне, Саханка, Сопине.
Центральна садиба риболовецького колгоспу ім. XXI з'їзду КПРС розташована у Широкиному. Капітана-бригадира К. М. Ясиненка нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора. Тут же міститься городня бригада колгоспу «Батьківщина» (центральна садиба розміщена у Лебединському).
У Широкиному - восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Працюють 4 магазини. Тут є турбаза Донецького обкому профспілки працівників ву­гільної промисловості і піонерський табір «Маяк» Макіївського міськкому тієї ж профспілки.
Село засноване у 1791 році. В Широкиному живе Герой Соціалістичної Праці К. С. Кова­ленко.
Поблизу Широкиного знайдено стоянку доби палеоліту.

Широкине - cучасна карта