Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Безіменне

Безіменне - село, центр сільської Ради, розташоване на березі Азовського моря, за 10 км на захід від районного центру і за 32 км від за­лізничної станції Жданов. Населення - 2383 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані
також населені пункти Вед енське, Веселе, Качкарське, Митьково-Качкарі, Павлівське, Патріотичне, Роза, Шурупове.
Колгосп «Дружба народів», центральна са­диба якого міститься у Безіменному, має 4684 га орної землі. Це - велике багатогалузеве господарство, де вирощуються зернові, технічні та бобові культури. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво, садівництво, овочівництво. З допоміжних підприємств є майстерня для ремонту сільськогосподарської техніки.
У селі - середня школа, клуб, бібліотека. Функціонують пологовий будинок, фельдшерсько- акушерський пункт, яким завідує Є. О. Кошовий, нагороджений за сумлінну працю орденом Ле­ніна. Є профілакторій для тваринників, відкрито дитячі ясла. Працюють рибопункт, відділення Кривокоського хлібоприймального пункту, 5 ма­газинів. На території села розташована риболовецька бригада колгоспу ім. XXI з'їзду КПРС (центральна садиба міститься у с. Широкиному). На узбережжі Азовського моря у с. Безімен­ному розташованій піонерський табір тресту «Красногвардійськвугілля» м. Макіївки.
Безіменне засноване у 30-х роках XIX ст. У 1942-1943 рр. тут діяла підпільна група. Патріоти підтримували зв'язок з діючими частинами Червоної Армії, передаючи їм розвіду­вальні дані про ворога, брали участь у кількох десантних операціях у складі 385-го батальйону морської піхоти.

Безіменне - cучасна карта