Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Галицинівка

Галицинівка - село, центр сільської Ради. Розташована на річці Вовчій, за 19 км на північ від районного центру і за 12 км від заліз­ничної станції Красногорівка. Населення - 1007 чоловік. Сільській Раді підпорядковані та­
кож населені пункти Долинівка, Карлівка, Лісівка, Олександрівка.
На території Олександрівки міститься цен­тральна садиба колгос­пу ім. Карла Маркса, за яким закріплено 3586 га орної землі. Виробничий напрям господар­ства-м'ясо-молочне тваринництво, вирощування зернових культур. 3 до­поміжних підприємств є майстерня для ремонту сільськогосподарської техніки. 7 передовиків відзначені урядовими нагородами.
У селі - середня школа, клуб на 500 місць, бібліотека; функціонує лікарня, є аптека. Пра­цює сільський радіовузол, відкрито дитячий комбінат.
Галицинівка заснована у 1778 році. Першими поселенцями були селяни-кріпаки, яких привіз сюди князь Бліцин. У роки громадянської війни, в липні 1918 року, М. Н. Ахтирський організував партизанський загін, який розгорнув боротьбу нроти австро-німецьких окупантів. Загін М. Н. Ахтирського, а пізніше бронепоїзд під його командуванням, вів боротьбу проти денікінців.
Уродженцем села є Герой Радянського Союзу І. П. Середа.

Галицинівка - cучасна карта