Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Рубці

Рубці - село, центр сільської Ради, розташоване за 31 км на північний захід від район­ного центру і за 17 км від залізничної станції Слов'яногірська. Населення -1424 чоловіка. Сіль­ській Раді підпорядковані також населені
пунк­ти Вовчий Яр, Коровій Яр, Лозове.
На території села розташована центральна садиба великого, багатогалузевого господарства
радгоспу «Дружба», який має 5,8 тис. га орної землі. Спеціалізація радгоспу - молочне тваринництво. Розвивається та­кож садівництво, рільництво, птахівництво. Серед трудівни­ків, відзначених урядовими нагородами, ордена Леніна удо­стоєний Т. О. Шевченко.
У Рубцях - середня школа, клуб, 2 бібліотеки. Функціонує дільнична лікарня; є дитячий садок. Працює комбінат побу­тового обслуговування. Сучас­ні Рубці - це нове село, побудоване у 1956-1957 рр., а старе затоплене водами Краснооскільського водо­сховища.
Село засноване в другій половині XVII сто­ліття.
Уродженцю Рубців М. І Шморгуну за героїзм, виявлений при форсуванні Дніпра, посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
На території Рубців виявлено поселення доби неоліту, кургани та поселення доби бронзи. Привертає увагу посудина доби бронзи з письме­нами.

Рубці - cучасна карта