Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Рідкодуб

Рідкодуб - село, центр сільської Ради. Розташований за 25 км на північ від районного центру і залізничної станції Красний Лиман. Населення - 631 чоловік. Сільській Раді під­порядковані також населені пункти Карпівка,
Катеринівка, Липове, Нове, Новомихайлівка.
Центральна садиба колгоспу ім. газети «Правда» розміщена у Рідкодубі. Артіль має 5538 га орної землі, 1353 га пасовиськ і сіноко­сів, 320 га лісу та лісосмуг. Основний виробни­чий напрям - м'ясо-молочне тваринництво, вирощування зернових та олійних культур. 32 трудівники нагороджені орденами й медалями, в т. ч. В. О. Лень удостоєний звання Героя Соціалістичної Праці, 6 чоловік мають орден Трудо­вого Червоного Прапора.
У селі - восьмирічна школа, клуб, бібліотека.
Село засноване на початку XIX ст. 1920 року тут організовано ТСОЗ - «Нове життя». У 1921- 1922 рр. поблизу Рідкодуба засноване селище Нове, де у 1924 році створено комуну, а 1929 року на її базі - бурякорадгосп. З 1933 року виробничий напрям радгоспу ім. Затонського змінився - тут перейшли на відгодівлю свиней. Тепер - це радгосп «Краснолиманський» м'ясо-молочного напряму.
Уродженцю с. Карнівки І. К. Бирченку за героїзм і мужність, виявлені в боях з гітлерів­ськими загарбниками, присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Рідкодуб - cучасна карта