Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Удачне

Удачне - селище, центр сільської Ради, розташоване за 14 км на захід від районного центру. Залізнична станція. Населення - 1946 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Карла Маркса, Леніне, Муравка,
Новомиколаївка, Новосергіївка, Петровського, Шевченко.
Центральна садиба колгоспу «Дружба» роз­міщена в Удачному. За артіллю закріплено 6345 га орної землі. Спеціалізується на вирощу­ванні зернових культур; розвинуте молочне тваринництво. У селі є відділення «Сільгосптех­ніки», пункт «Заготзерно»; пункт засолу овочів. Серед передовиків виробництва, відзначених ор­денами і медалями СРСР, орденом Леніна нагороджені: колишній голова артілі І. І. Волосецький, бригадир тракторної бригади І. М. Со­рока, головний механік І. О. Теодорський, телятниця М. П. Цикаленко, токар відділення «Сільгосптехніки» О. Ф. Харченко.
У селі - середня і початкова школи, бібліо­тека, будинок культури на 400 місць. Функціонує лікарня. Працюють такі магазини, як гастро­ном, взуттєвий, готового одягу, тканин, книжко­вий. Є швейна майстерня. Побудовано спортивний комплекс.
Засноване Удачне у 1890 році в зв'язку з бу­дівництвом тут залізничної станції. Під час фашистської окупації гітлерівці закатували міс­цевого вчителя М. В. Сербина.
Уродженцем села є перший заступник Голови Ради Міністрів УРСР В. Ю. Семичастний.

Удачне - cучасна карта