Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новоолександрівка

Новооександрівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 40 км на схід від район­ного центру і за 6 км від залізничної станції
Очеретне. Населення - 646 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також
населені пункти Воздвиженка, Баранівка, Тимофіївка.
Радгосп «Ударник», центральна садиба якого знаходиться у Новоолександрівці, має 2984 га орної землі. Радгосп м'ясо-молочного напряму, розвинуто тут також і виробництво зерна. 48 пе­редовиків сільськогосподарського виробництва відзначені урядовими нагородами, серед них - доярка С. І. Уляненко нагороджена орденом Леніна.
У селі - початкова школа, бібліотека, клуб. Функціонує лікарня, профілакторій для тварин­ників. Відкрито дитячий комбінат. Є механізо­ваний молокоприймальний пункт, механічна майстерня. Працюють 2 магазини, побутовий ком­бінат.
Новоолександрівка заснована у 1892 році. Першими поселенцями були вихідці з сусідніх сіл Гродівки, Маломихайлівки, Селидівки, Пав­лівни. В роки громадянської війни жителі села Я. І. Данильченко та І. К. Ткаченко воювали в дивізії В. І. Чапаева.

Новоолександрівка - cучасна карта