Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новоекономічне

Новоекономічне (давня назва - Каракове) - селище міського тину (з 1957 року), центр селищної Ради, розташоване за 12 км на північний схід від районного центру і заліз­ничної станції Красноармійське. Населення - 3915
чоловік. Селищній Раді підпорядковані також населені пункти Балаган, Луначарське, Миколаївка, Мирне, Михайлівське, Разіне.
Колгосп «Жовтень», центральна садиба якого розміщена у Новоекономічному, має 4771 га орної землі. Це - велике багатогалузеве господарство, що спеціалізується на птахівництві. У 1969 році тут одержано від кожної курки-несучки по 203,6 штук яєць, на 100 га тернових - 81,8 тис. штук яєць. Розвинуте також м'ясо-молочне тваринництво та виробництво зерна. За високі показники у сільськогосподарському виробництві 19 чоловік нагороджені орденами й медалями. Серед них 3 передовики мають орден Трудового Червоного Прапора.
На території Новоекономічного - середня школа, бібліотека, клуб, функціонує лікарня, є дитячий комбінат. Працюють 5 магазинів, їдальня. Майже 70 проц. жителів Новоекономічного працюють на шахтах. Поблизу селища будується найбільша в Європі шахта «Красноармійська-Капітальна».
Селище виникло наприкінці 18 століття.

Новоекономічне - cучасна карта