Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Михайлівка

Михайлівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 23 км на південний схід від ра­йонного центру і за 7 км від залізничної станції Гродівка. Населення - 1656 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені
пункти Артема, Завітне, Калинове, Комишівка, Маринівка, Мемрик, Миколаївка, Новожеланне, Орлівка, Птиче.
На території Михайлівки міститься централь­на садиба колгоспу ім. Тельмана. За артіллю за­кріплено 2229 га орної землі. Господарство м'ясо- молочного напряму, розвинуте також вирощу­вання зернових культур. З 1952 року колгосп очолює Герой Соціалістичної Праці Л. Ф. Юрген. Бригадиром механізаторів працює О. М. Мойсеєнко, який за трудові досягнення нагородже­ний орденом Леніна. Він депутат сільради й не раз був учасником ВДНГ СРСР.
Понад 10 років керує артіллю «Шлях Ілліча» (центральна садиба розміщена у с. Миколаївці) Герой Соціалістичної Праці С. Ф. Кравченко. Цьому колгоспу 1957 року за успіхи у сільсько­господарському виробництві вручено на вічне зберігання пам'ятний Червоний прапор ЦК КПРС, Президії Верховної Ради СРСР, Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС.
У селі - середня школа, будинок культури, бібліотека. Діє дитячий садок. Працюють 5 магазинів, їдальня, млинокомбінат. Є відділення «Сільгосптехніки».

Михайлівка - cучасна карта