Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Торське

Торське - село, центр Павлівської сіль­ської Ради, розташоване за 35 км на захід від районного центру і за 18 км від залізничної стан­ції Дружківка. Населення - 282 чоловіка. Сіль­ській Раді підпорядковані також населені
пункти Артема, Артемівка, Вороне, Єганово, Новопавлівка, Павлівка, Петрівка, Приют, Рай­ське, Торецьке.
На території Торського міститься центральнії садиба колгоспу «Перше травня» - багатогалу­зевого господарства, яке має 3379 га орної землі. Основний виробничий напрям - м'ясо-молочне тваринництво та вирощування зернових культур.
У селі - початкова школа, клуб на 400 місць, філіал Артемівської сільської бібліотеки. Є дитячий комбінат. Працює їдальня.
Торське засноване на початку XX ст. Першими жителями були переселенці з с. Торського (нині Краснолиманського району). У с. Артема в роки тимчасової гітлерівської окупації під керівництвом І. Ладника діяла підпільна група у складі 11 чоловік. Патріоти поширювали серед населення Костянтинівського та Добропільського районів листівки і зведення Радінформбюро. Вони надавали притулок та постачали необхідними документами бійців Червоної Армії, що виходили з оточення.
На території Райського розкопано кургани з похованнями доби бронзи, скіфського часу та кочовиків IX-XIII ст. н. ери.

Торське - cучасна карта