Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Полтавка

Полтавка - село, центр сільської Ради. Розташована за 28 км на південний захід від районного центру і залізничної станції Костянтинівка. Населення - 490 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Борисівка,
Гірне, Нова Полтавка, Попів Яр, Русин Яр, Стара Полтавка.
Колгосп ім. Днмитрова, центральна садиба якого розміщена у Полтавці, має 3941 га орної землі. Провідна галузь господарства - тварин­ництво.
У Полтавці - восьмирічна школа, клуб, біб­ліотека, є аптека, працюють дитячі ясла.
Засноване село на початку XX століття.
Правдівка (до 1965 року - Микола­ївка) - село, центр сільської Ради. Розташо­вана за З0 км на південь від районного центру і залізничної станції Костянтинівка. Населен­ня - 432 чоловіка. Сільській Раді підпорядко­вані також населені пункти Гнатівка, Зелене Поле, Зоря, Калинове, Новопавлівка, Олександропіль, Олексіївка, Романівка, Шевченко.
Центральна садиба колгоспу «Правда» роз­ташована у Правдівці; господарство має 2681 га орної землі. Основний напрям-м'ясо-молочне тваринництво.
У Правдівці - початкова школа, клуб, біб­ліотека.
Село засноване в середині XIX ст. німцямн-колоністами. 1925 року організовано ТСОЗ, до якого входило 200 господарств.

Полтавка - cучасна карта