Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кіндратівка

Кіндратівка - село, центр сільської Ради. Розташована на лівому березі річки Кри­вого Торця, за 13 км на захід від районного центру і за 1 км від залізничної станції Друж­ківка. Населення - 1418 чоловік. Сільській Раді
підпорядковані також населені пункти Іжевка та Куртівка.
На території Кіндратівни міститься цен­тральна садиба колгоспу «Заповіти Ілліча». Артіль має 3092 га орної землі. Вирощуються зернові культури; тваринництво м'ясо-молочного напряму, розвинуте птахівництво. Тут є пилорама, майстерня для ремонту сільгосптехніки. Артіль у 1939 році за високі показники у сільськогосподарському виробництві нагород­жена орденом «Знак Пошани». У Кіндратівці розташована також міжколгоспна птахоінкубаторна станція. Понад 20 передовиків колгоспу відзначено урядовими нагородами, в т. ч. двоє - орденом Трудового Червоного Прапора.
У селі - восьмирічна школа, будинок культури на 400 місць, бібліотека. Відкрито дитячі ясла. Є сільське споживче товариство, 3 магазини, кафе.
Село засноване на початку XIX ст. Під час революції 1905-1907 pp. тут відбулося кілька тіпунів селян і батраків під керівництвом робітника Михайличенка. У 1924 році створено комсомольський осередок, а у 1926 - партійну організацію. 262 жителі Кіндратівни воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, 108 з них нагороджено бойовими нагородами. Звання Героя Радянського Союзу удостоєний уродженець села С. 3. Калиниченко.

Кіндратівка - cучасна карта