Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Орлівка

Орлівка - село, центр сільської Ради, розташоване за З0 км на північний захід від район­ного центру і за 10 км від залізничної станції Авдіївка. Населення - 751 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені
пункти Вердичі, Ласточкине, Петрівське, Просторне, Семенівка, Тоненьке, Уманське, Яснобродівка.
В Орлівці розміщена центральна садиба кол­госпу ім. Леніна, який має 3511 га орної землі. Виробничий напрям - вирощування зернових, розвинуте молочне тваринництво. Доярка Т. К. Циганкова за високі надої молока удостоєна ордена Леніна.
На території села - восьмирічна школа, па­лац культури на 400 місць, нри ньому є бібліо­тека. Працюють торговий центр, їдальня, побу­това майстерня.
Орлівка заснована у 1847 році.
Уродженцю с. Орлівки С. І. Єлагіну за мужність, виявлену у боях під час визволення Криму від гітлерівських загарбників, присвоєно звання Героя Радянського Союзу. 6 квітня 1944 року розвідник благін пробрався у ворожий тил, зібрав дані про вогневі точки противника. Сміливець закидав гранатами 3 кулеметні об­слуги і перерізав загородження з дроту на під­ступах до дота.
Уродженець с. Тоненького танкіст Ф. А. Рудськой за знищення великої кількості ворожої техніки під Кенігсбергом (нині Калінінград) удостоєний звання Героя Радянського Союзу.

Орлівка - cучасна карта