Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новоселівка Друга

Новоселівка Друга - село, центр сіль­ської Ради. Розташована за 12 км на північний захід від районного центру і за 5 км від заліз­ничної станції Скотувата. Населення - 505 чо­ловік. Сільській Раді підпорядковані також
населені пункти Веселе, Кам'янка, Красногорівка, Прогрес.
Центральна садиба колгоспу ім. Калініна міститься у Новоселівці Другій. Артіль має 2585 та орної землі. Господарство спеціалізує­ться на виробництві зерна і продуктів тваринництва.
У селі - восьмирічна школа, клуб, бібліотека, дитячі ясла.
Новоселівка Друга заснована у 1893 році.
Уродженцю села льотчику М. С. Гуляєву за мужність, виявлену в боях при визволенні Воронежа, присвоєно високе звання Героя Радянського Союзу. І. І. Сопін, нагороджений Золотою Зіркою Героя Радянського Союзу і орде­ном Леніна, особливо відзначився при визво­ленні Мелітополя від фашистських окупантів.
На території Кам'янки та її околиць розкопано 20 курганів і виявлено 43 поховання доби міді - бронзи, сарматських часів та кочівників (IX-XIII ст. н. е.).

Новоселівка Друга - cучасна карта