Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Добропілля

Добропілля - село, центр сільської Ради, pозташоване на обох берегах річки Водяної, за 4 км на південь від райцентру і залізничної станції Добропілля. Населення - 1278 чоловік. Сільській Раді підпорядковано також населені
пункти Красноподілля, Красноярське, Матяшеве, Новий Донбас, Новогришине, Світле, Шевченко.
Колгосп «Правда», центральна садиба якого розміщена у Добропіллі, має 3,6 тис. га орної землі (в т. ч. 125 га зрощуваної), 125 га саду. Привідні, галузі господарства - землеробство та м'ясо молочне тваринництво.
На території селища Світлого розміщений радгосп «Добропільський» (створений у 1921 рчції. Це - велике господарство, що спеціалізується на виробництві молока і м'яса. На 100 га сільгоспугідь тут у 1968 році вироблено 67,3 цнт м яса і 691 цпт молока. Надій на корову стано­вить 2844 кг. Самовіддана праця 37 робітників радгоспу відзначена урядовими нагородами. Серед них 6 - орденом Леніна, 8 - орденом Трудового Червоного Прапора, двом (нині пенсіонерам) - директорові радгоспу І. П. Зарічному та доярці Н. А. Гуртовій - присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.
У Добропіллі - середня школа, клуб на 300 місць, бібліотека. Функціонує лікарня, де понад 30 років працює фельдшер Д. І. Перепелиця, нагороджений орденом Леніна. Є радіовузол, побутова майстерня, обладнано спортивне містечко.
Село засноване у першій половині XIX сто­ліття.

Добропілля - cучасна карта