Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Миронівський

Миронівський - розташований за 20 км на північний захід від м. Дебальцевого і за 7 км від залізничної станції Роти. Населення - 9564 чоловіка.
У селищі працюють: Миронівська ДРЕС (550 тис. квт), завод будматеріалів, будівельне управління Мироиівської ДРЕС і завод залізо­бетонних конструкцій. За високі виробничі по­казники і трудовий героїзм 26 робітників та службовців Миронівського нагороджено орденами та медалями СРСР. 12 раціоналізаторів ДРЕС у 1968 році відзначено срібними та брон­зовими медалями Всесоюзної виставки досяг­нень в народному господарстві СРСР. В числі трудівників міста працює Герой Соціалістичної праці М. М. Мечетна.
Заснування селища пов'язане з будівництвом Миронівської ДРЕС, яке розпочалося весною 1950 року і повністю завершено в 1957 році. Водночас з будівництвом ДРЕС споруджува­лися житлові будинки, культурно-побутові за­клади. На будівництві ДРЕС було застосо­вано нові прогресивні методи охолодження турбогенераторів, встановлені котли з високим пере­грівом пару. З досвідом роботи цієї ДРЕС, яка дає найдешевшу електроенергію в Донбасі (0,86 коп.- 1 квт.-год.), знайомилися енергетики Індії, Югославії, Куби.
На території Миронівського - середня та восьмирічна школи, школа-інтернат, школа ро­бітничої молоді, професійно-технічне училище, дитяча музична школа. В селищі - 10 пар­тійних, 10 комсомольських, 10 профспілко­вих організацій. У селищній Раді працюють 70 депутатів і 9 постійних депутатських комісій. Є 18 квартальних та вуличних комітетів, 4 до­бровільних народних дружини, рада ветеранів праці, жіноча рада. У селищі функціонують лікарня та поліклініка, нічний профілакторій. Відкрито 4 дитячих ясел і садків, є 4 їдальні, ресторан, 12 магазинів, будинок побуту.

Миронівський - cучасна карта