Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Калинівка

Калинівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 60 км на південний схід від ра­йонного центру і за 2 км від залізничної станції Дебальцеве. Населення - 619 чоловік. Сіль­ській Раді підпорядковані також населені
пункти Комуна і Логвинове.
Центральна садиба радгоспу «Комуна» міс­титься у Калинівці. Це - велике господарство, яке має 3941 га орної землі. Виробничий на­прям - молочне тваринництво і вирощування овочевих культур.
У селі - початкова школа, клуб, бібліотека.
Калинівка заснована у першій половині XVIII ст. Більшість селянських господарств ввійшла до КНС, створеного у 1920 році. На по­чатку 20-х років у Калинівці організовано комсомольський осередок у складі 7 чоловік. Пра­цювали лікнеп, хата-читальня.
Поблизу с. Калинівки виявлено шахти глибиною 10-15 м, де видобували мідну руду в добу бронзи. В одній з них знайдено просоче­ний мідним окисом кістяк людини, у другій - кам'яні та бронзові знаряддя праці.

Калинівка - cучасна карта