Пошук від
Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Історичний інтернет-довідник
Історичний інтернет-довідник
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ


Зелене

Зелене - село, центр сільської Ради, розташоване за 40 км на північний захід від район­ного центру і за 5 км від вузлової станції Іловайське. Населення - 669 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Вербівка,
Грекове-Зайцеве, Садове, Федорівка.
Центральна садиба колгоспу «Маяк» розта­шована у Зеленому. Артіль має 3324 га орної землі, посідає одне з перших місць у районі за виробництвом молока. В 1968 році на фуражну корову одержано 2281 кг молока (бригада О. Д. Ганошенко надоїла по 3354 кг від кожної корови). В артілі «Маяк» 6 чоловік нагороджені орденами і медалями Радянського Союзу, в т. ч. О. Гано­шенко - орденом Трудового Червоного Пра­пора.
У солі - восьмирічна школа, клуб, при ньому иращое бібліотека. Є дитячі ясла. В па­м'ять односельчан, загиблих на фронтах Великої Вітчизняної війни, встановлено меморіальну плиту.
Першими жителями села були німці-колоністи. У 1814 році вони виїхали на батьківщину, а за­мість них оселилися українці та росіяни. Партійна та комсомольська організація створені в Зеленому у 1920 році.

Зелене - cучасна карта