Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Єлизавето-Миколаївка

Єлізавето-Миколаївка - село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км на захід від районного центру і за 5 км від залізничної станції Кутейникове. Населення - 1050 чоловік. Сільській Раді підпорядковане також селище
Трипельне.
На території села розміщена центральна са­диба колгоспу «40 років Жовтня», за яким за­кріплено 3776 га орної землі. Господарство м'ясо-молочного напряму. За 1966-1967 pp. тут вироблено молока в середньому на рік 328 цнт на 100 га сільськогосподарських угідь, в 1968 році - 393 цнт. Від кожної фуражної корови надоєно в тому ж році по 2200 кг молока. 7 пере­довиків сільськогосподарського виробництва відзначено урядовими нагородами.
У Єлизавето-Миколаївці є восьмирічна школа, бібліотека, будинок культури, якому присвоєно звання будинку відмінної роботи. Працюють ди­тячі ясла. У 1968 році встановлено пам'ятник В. І. Леніну.
Село засновано в середині XIX ст. вихідцями з с. Благодатного. На початку 1918 року обрано Раду селянських депутатів. Першим її головою, а згодом головою комітету бідноти був Д. І. Першаєв.

Єлизавето-Миколаївка - cучасна карта